HAKKIMIZDA

2005 yılından beri İstanbul’da ahşap imalatı alanında hizmet vermekteyiz. Siparişlerinize göre her bir ürünü özel olarak tasarlıyor ve yüksek kaliteli malzeme kullanırken gereken tüm dikkati göstererek üretim yapıyoruz. Ahşap kutu & ambalaj, ahşap promosyon, ahşap oyuncak, ahşap stand gibi birçok ürün çeşidini sizlerin isteğine göre özel olarak tasarlıyor ve son teknoloji ile ahşap işçiliğinin en iyi tekniklerini kullanarak üretiyoruz. Doğanın ve çevrenin iyiliği için üretimini atık ağaçlardan yaptığımız tasarımlarımızı, deri & kadife kaplama, pleksi, cam ve metal aksesuarlarla desteklerken üretimde sınır tanımıyoruz.

 

Ahşap tasarımı ve el sanatı konusunda deneyimli ve uzman kadromuzla dünya çapında ahşap ürünler konsepti oluştururken tüm ülkelere ihracat yapıyoruz. Ayrıca UV baskı, lazer kesim & markalama, cnc kesim ve oyma gibi son teknoloji hizmetleri bünyemizde barındırıyoruz. Sizlere en  iyi hizmeti verebilmek için yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirirken, yüksek kaliteli ahşap ürünler için birinci sınıf bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Üretiminden aldığımız güç sayesinde kaliteden ödün vermeden sürdürdüğümüz devamlılıkla ürün ve hizmet çeşidini genişleterek, siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

Alternatif Çözümler
Size özel ödeme seçenekleri ve teslimat koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Zamanında Teslimat
Siparişlerinizi söz verdiğimiz planlanan tarihte sizlere ulaştırıyoruz.
Kaliteli Hammadde
Üretim yaparken sizlerin isteğine bağlı olarak kullanacağımız ağaç türünün en kaliteli ve en dayanıklısını seçiyoruz.
Uzman Kadro
Ahşap tasarımı ve üretimi konusunda uzun yıllar boyu tecrübe edinmiş uzman bir kadroya sahibiz.
Target concept with wooden blocks on sage color background flat lay. free space for your text. horizontal image

VİZYONUMUZ

Her hayali gerçeğe dönüştürmek için çıktığımız bu yolda son teknoloji ile yüksek kalitede ahşap ürünler üreterek Dünyada en iyi hizmeti veren firma olmayı hedefliyoruz.
Human resources concept - businessman arranging wooden cubes with people icon on office desk.

MİSYONUMUZ

Ahşap üretiminin en iyi şekilde nasıl yapıldığını tüm dünyaya göstererek
akla ilk gelen marka haline gelmek.

ATÖLYEMİZ

… m2 alana sahip atölyemizde ahşap işçiliği için son teknoloji makine parkuru ve alanında uzman bir kadroyla her isteğe özel olarak mükemmel ahşap ürünler ortaya çıkarıyoruz. Atölyemizde UV baskı, lazer kesim & markalama, cnc kesim ve oyma gibi son teknoloji hizmetleri de barındırıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünü verebilmek için atölyemizi ve kullandığımız teknikleri sürekli olarak güncellemekteyiz.

Yeniliklerden Haberdar Olun!

Haber bültenimize şimdi abone olun, yeni koleksiyonlar ve özel indirimlerden anında haberiniz olsun.