Ahşap İmalat

Ahşap imalatında yüksek kalite ve ürün çeşitliliği konusunda son derece özenle hizmet veriyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile sürekli kendini yenileyen atölyemiz ve gelişime açık uzman ekibimizle isteğe özel her ağaç türünü kullanarak üretim yapabiliyoruz. Son model makinelerimiz sayesinde baskı, kesim, işleme ve markalama işlemlerini hızlıca yapabiliyoruz.

Cnc Kesim & İşleme

CNC kesim & işleme konusunda uzman kadro ve kaliteli makine parkurumuz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. Bu zamana kadar edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda ihtiyaçlarınıza özel her çözümü bizimle bulabilirsiniz.

Lazer Kesim & Markalama

Hem marka oluşturma hem de kusursuz bir kesim ve kazıma işlemi için son model makineler kullanıyoruz. İmalatını yaptığımız birçok ürüne ve benzersiz tasarıma profesyonel kadromuzla birlikte lazer kesim & markalama işlemi yapıyoruz. Ürünlerimize bakarak daha iyi bilgi edinebilirsiniz.

UV Baskı

Ağaçkurdu Ahşap olarak dijital baskının en sık tercih edilen türü olan UV baskı hizmetini vermekteyiz. Uv baskının geleneksel baskı çeşitlerine göre hızlı kurutma tekniği sayesinde üretim hızını arttırdığını söyleyebiliriz. Geleneksel baskı yöntemini seçmek yerine ambalaj ve etiketlerde sıkça kullanılan bu tekniği seçerek uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün elde edebilirsiniz.